ВУЗ ШАГ

Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня" імені Сільвії Олександрівни Морозової" м. Білгорода-Дністровського Одеської області

 

Правила прийому

  • КЗ НВК ІМ. С.О. МОРОЗОВОЇ здійснює навчально-виховний процес за денною формою навчання. У закладі створено умови для індивідуального навчання учнів 1-4-х класів відповідно до положень, затверджених МОН України.
  • Прийом дітей до дошкільної ланки КЗ НВК ІМ. С.О. МОРОЗОВОЇ здійснюється на безконкурсній основі, як правило, відповідно до території обслуговування протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад, свідоцтва про народження дитини (копії), направлення Управління освіти.
  • Групи можуть комплектуватися як за віковими, так і за різновіковими ознаками з погодженням відділу освіти Білгород-Дністровської міської ради.

Переведення дітей із однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці оздоровчого періоду (серпень).

  • Зарахування учнів до першого класу КЗ НВК ІМ. С.О. МОРОЗОВОЇ здійснюється за наказом директора на підставі заяв батьків або осіб, які їх замінюють, а також копії свідоцтва про народження дитини, медичної довідки встановленого зразка. 

При  прийомі дитини до першого класу неприпустимим є проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки її знань з навчальних предметів. 

До першого класу зараховуються , як правило діти з шести років.