ВУЗ ШАГ

Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня" імені Сільвії Олександрівни Морозової" м. Білгорода-Дністровського Одеської області

 





Наші групи

   

  І молодша група "Забавка"

                   Наші вихователі

 

                   

 

Сидоренко Тетяна              Газічуєва Олеся                                        

     Валеріївна                       Валентинівна

 

                  Помічник вихователя

                     

              Кравченко Любов  Василівна

 

 

 

 

 

 

 

 І молодша група"Півник"

 Наші вихователі                           Помічник вихователя

                                 

Єлісєєва Людмила                                Іщенко Ірина

Анатоліївна                                            Іванівна

 

 

 

 

 

 

ІІ молодша група "Перлинка"

                        Вихователі групи

                            

 

Бур'яненко Наталія                        Кузьміна Ганна

Зіновіївна                                          Дмитріївна

 

 

                       Помічник вихователя

                               

                        

                  Саакян Ольга Михайлівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ молодша група "Посмішка"

 

                           Вихователі групи

 

                                  

 

 Готько Софія                                     Бабухіна Ірина

Миколаївна                                           Анатоліївна

                          Помічник вихователя

 

                            

                Ющенко Світлана   Іванівна 

 

   

   

   

  

 

ІІ молодша група "Бджілка"

                    Вихователі групи

Шестаковська Тетяна

Олександрівна

                                         Помічник вихователя

                                             

                                       Терешко Ганна Павлівна

 

 

 

 

 

 

СЕРЕДНЯ ГРУПА "КАЛИНКА"

                         Вихователі групи

 

                            

 

Шемет Олена                           Шмаглюченко Тетяна

Миколаївна                                 Юріївна

 

 

 

 

 

 

СЕРЕДНЯ ГРУПА "ДЮЙМОВОЧКА"

                                Вихователі групи

                               

Кравченко Ірина                             Желєва Наталія

     Василівна                                      Михайлівна

 

 

 

 

 

 

 

 СТАРША ГРУПА "КАЗКА"

 

                    Вихователі групи

                                                  

                      

 Юрчик Світлана                       Бур'яненко Наталія 

    Миколаївна                               Зіновіївна

  

                   Помічник вихователя

                     

              Кубищенко Олена Анатоліївна

 

 

 

 

СТАРША ГРУПА "СОНЕЧКО"

                      Вихователі групи

                      

Лукянчук Світлана               Присяжнюк Наталія

     Павлівна                               Анатоліївна

                   

                   Помічник вихователя

                     

                           

                 Шумакова Любов Вікторівна 

 

 

 

 

 

 

 

СТАРША ГРУПА "СОНЯШНИК"

 

              Вихователі групи

 

                        

 

Косухіна Анжела                  Данелюк Оксана

    Севівна                                   Борисівна

 

                           Помічник вихователя

                      

                            

                  Богутенко Ганна Андріївна