ВУЗ ШАГ

Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня" імені Сільвії Олександрівни Морозової" м. Білгорода-Дністровського Одеської області

 

Наш дитячий садок – це милі, добрі ,розумні, веселі, шумні,  дивовижні діти. Все що ми робимо  в нашому дитячому садку – ми робимо заради них, щоб вони росли та гармонійно розвивалися.

Дитячий садок – це батьки. Вони головні помічники в нашій роботі і ми їм за це вдячні.

Дитячий садок – це співробітники. Самі працьовиті,творчі,які все можуть,  які вболівають  за все душею та люблять дітей.

Дитячий садок – це родина. І як у будь – якій дружній родині у нас  є свої традиції.

Дитячий  садок – це унікальна система , яка забезпечує догляд, харчування,виховання та оздоровлення. Жодна з систем не виконує стільки функцій одночасно.

Дитячий садок – це живий організм, який дихає,відчуває, радіє.

       Якщо ви хочете,щоб ваш малюк почував себе комфортно, розвивався у відповідності із своїми можливостями та здібностями – приходьте до нас у дитячий садок!

Ваш малюк залучиться до загальнолюдських цінностей, саме на цьому базується зміст  навчально – виховного процесу:

·        вихователі потурбуються про те, щоб ваш малюк став самостійним, доброзичливим, активним, допитливим , навчився мислити, розвинув свої творчі здібності, залучився до світу мистецтва. Навчився створювати свої художні творіння;

·        музичний керівник розкриє таланти вашого малюка і він стане справжнім артистом;

·        інструктор з фізичного виховання допоможе вашій дитині стати сильною, вправною, сміливою. Ваш малюк навчиться швидко бігати, кидати та ловити м’яч і багато іншого;

·         практичний психолог допоможе вашому малюку адаптуватися  в цьому світі, навчить бути впевненим у самому собі , допоможе розвинути його психічні процеси.

 

Новини


lorem

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія