Підручники для школи

Початкова школа імені Сільвії Олександрівни Морозової" м. Білгорода-Дністровського Одеської області (дошкільний підрозділ)

 





Наші групи

   

  І молодша група "Забавка"

                   Наші вихователі

 

                         

 

Сидоренко Тетяна              Газічуєва Олеся                                        

     Валеріївна                       Валентинівна

 

       Асистент вихователя - Бондаренко Тетяна Володимирівна       

 

       Помічник вихователя - Яговітіна Галина Дмитріївна 

                     

           

 

 

 

 

 

 

 І молодша група"Півник"

 Наші вихователі 

                       

Єлісєєва Людмила          Євчева Дарія Василівна                      

Анатоліївна 

 

Помічник вихователя 

                                 

  Іщенко Ірина Іванівна                                   

 

 

 

 

 

 

Старша група "Перлинка"

                        Вихователі групи

                                     

 

Бур'яненко Наталія                        Панкратова Ганна

Зіновіївна                                          Дмитріївна

 

 

                       Помічник вихователя

 

                               

                        

                  Саакян Ольга Михайлівна

     

     

 

    

 

 

 

 

ІІ молодша група "Посмішка"

 

                           Вихователі групи

 

                                                                            

 Готько Софія                                     Бабухіна Ірина

Миколаївна                                           Анатоліївна

                          Помічник вихователя

 

                            

                Ющенко Світлана   Іванівна 

    

 

    

   

  

ІІ молодша група "Бджілка"

                    Вихователі групи

 

                          

 

Шестаковська Тетяна       Фокіна Катерина Анатоліївна

Олександрівна

                                     

   Помічник вихователя

    

  Терешко Ганна Павлівна

 

 

 

   

 

    

 

 

 

СЕРЕДНЯ ГРУПА "КАЛИНКА"

                         Вихователі групи

 

                            

Шемет Олена                           Шмаглюченко Тетяна

Миколаївна                                 Юріївна

 

 Помічник вихователя: Козаченко Ольга Олександрівна

 

     

 

   

 

    

 

 

 

СЕРЕДНЯ ГРУПА "ДЮЙМОВОЧКА"

                                Вихователі групи

                               

Кравченко Ірина                             Желєва Наталія

     Василівна                                      Михайлівна

 

 

Помічник вихователя: Григоренко Олена Ярославівна  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 СТАРША ГРУПА "КАЗКА"

 

                    Вихователі групи

                                                  

                             

 Юрчик Світлана                    Карпова Галина 

Миколаївна                             Миколаївна                   

  

                   Помічник вихователя

                     

              Кубищенко Олена Анатоліївна

 

 

 

 

 

СТАРША ГРУПА "СОНЕЧКО"

                      Вихователі групи

                      

Лукянчук Світлана               Присяжнюк Наталія

     Павлівна                               Анатоліївна

                   

                   Помічник вихователя

                     

                           

                 Шумакова Любов Вікторівна 

 

 

 

 

 

 

 

СТАРША ГРУПА "СОНЯШНИК"

 

              Вихователі групи

 

                        

 

Косухіна Анжела                  Данелюк Оксана

    Севівна                                   Борисівна

 

                           Помічник вихователя

                      

                            

                  Богутенко Ганна Андріївна